فضایی سازمان یافته و شیک با کمترین هزینه

 

اگه شما هم کلی وسیله روی میز آینه تون دارید و هنوز هم گاهی بهم ریخته میشه، یه ایده خلاقانه براتون داریم، پس قبل از اینکه از محصولات اکریلیک و پلاستیکی رایج توی بازار استفاده کنید، این ایده ی ما رو بشنوید.

 

 

بطری های شیشه ای این قابلیت رو دارن که در کمترین زمان آشفتگی رو به نظم تبدیل کنن. ما 5 تا ترفند خلاقانه اینجا نوشتیم، مطالب رو دنبال کنید و یه فضای مرتب و شیک برای آماده شدن جلوی آینه داشته باشید. مقرون به صرفه و آسون!

 

 

بسته بندی نامناسب رو کنار بگذارید

هیچ چیز مثل یه بسته بندی زشت قیافه ی میز شما رو پایین نمیاره، یه جعبه حجیم نمک حمام یا کیسه پلاستیکی پر از توپ‌های پنبه‌ای. بسته بندی خریداری شده در فروشگاه رو با یه شیشه تعویض کنید. فضای شما با اندازه های متنوع شیشه ها جالب تر هم میشه، بنابراین برای سرگرمی هم که شده  شیشه ها رو با هم ترکیب کنید.

 

 

محصولات رو دسته بندی کنید

ترفند ساده میز مرتب اینه که محصولات رو بر اساس موضوع دسته بندی و ترکیب کنید. محصولات مراقبت از پوست یه شیشه، برس های آرایش، لوازم جانبی مو در شیشه دیگر و غیره. اجازه بدید این سرگرمی ادامه پیدا کنه، وان حمام و کابینت داروی شما هم میتونن از این سازماندهی استفاده کنن.

 

 

گاهی اوقات کوچکتر بهتر است

اون دسته از وسایل که همیشه گم میشن، مثل سنجاق ، ناخن گیر، کش مو، اسفنج آرایش و غیره، میتونن از داشتن شیشه ی مخصوص بهره مند بشن. از اونجایی که شیشه ای هستن، همه ی وسایل داخلش دیده میشه و میتونید به راحتی همه چیز رو بردارید.

 

 

 از فضای کشو استفاده کنید

توی کشو هم میشه شیشه ها با ارتفاع کمتر رو جا داد.

 

کمی رنگ اضافه کنید!

به شیشه های بی رنگ محدود نشید، شیشه های رنگی رو حذف نکنید، این شیشه ها میتونن یه چیدمان رنگی زیبا به فضای خونه بدن.

 

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: