(فنگ شویی) عدد شانس شما چیست؟

عدد کوآ یا همان عدد شانس بر اساس علم فیزیک و نجوم بدست آمده است. عدد کوآ کمک میکنه تا شما عنصر وجودی خودتون رو بشناسید و از نمادهای عنصرتون بیشتر در خانه بهره بگیرید.

برای پیدا کردن عدد خود سال تولد خود را در تقویم میلادی مشخص کنید و از دستور زیر پیروی کنید:

زنان

تمام ارقام سال تولد خود را جمع کنید: مثال: 1979: 1+9+7+9+=26

2 رقم بدست آمده را جمع کنید

2+6=8

4 را به شماره تک رقمی خود اضافه کنید

8+4=12

اگر عدد بدست آمده دو رقمی است، طبق دستور زیر آن را یک رقمی کنید  

2+1=3

3 شماره کوآ برای زنان متولد سال 1979 است.

نکته: اگر 5 بدست آمد، شماره Kua شما 8 است.

مردان

تمام ارقام سال تولد خود را جمع کنید.

1980: 1+9+8+0= 18

2 رقم بدست آمده را جمع کنید

8+1=9

آن عدد را از 11 کم کنید

11-9=2

اگر عددی دو رقمی بدست آمد، به روش جمع کردن آن را یک رقمی کنید

2 شماره کوآ برای مردان متولد 1980 است.

نکته: اگر 5 بدست آمد، شماره Kua شما 2 است.

حالا که عدد شانس خود را پیدا کرده اید، ویژگی عدد خود را در زیر بخوانید:

اعداد 3 و 4: چوب

افراد با عنصر چوب دارای روح اجتماعی، پر از ایده های جدید و با انرژی هستند. بسیار هنرمند و برون گرا. از نکات مثبت آنها این است که در صورتی که وظیفه ای به آنها محول شود، با اشتیاق شروع می کنند. افرادی سخاوتمند و دست و دلبازند و از نکات منفی آنها، بی صبری و این که زود بی حوصله می شوند. بنابراین کاری که با اشتیاق شروع کردند، با موفقیت به پایان نمی رسانند.

عدد 9: آتش

رهبران خوبی هستند، همیشه به دنبال فعالیت هستند. الهام بخش دیگران بوده و دیگران را تشویق می نمایند که دنباله رو آنها باشند. از نکات مثبت آنها، همواره افکاری تازه دارند. افرادی شوخ طبع و پر از هیجان هستند. خوش صحبت، شجاع و تیزهوش اند. از صفات منفی آن ها، عجول بودن و بی صبری است و گاهی نیز دیگران را استعمار کرده و از آنها بهره برداری می کنند.

اعداد 2 و 8: خاک

افرادی حمایت کننده و با وفا هستند. اهل عمل و پشتکار می باشند. در بحران ها مثل کوه ایستادگی می کنند. در هیچ کاری عجله نمی نمایند. صبور، ثابت قدم و دارای قدرت درونی هستند. می شود به آن ها تکیه کرد. از صفات منفی آن ها این است که انسان های موشکافی هستند و کمی یک دنده و لجباز. همواره دلواپس و نگران هستند و حالشان با هدیه دادن و بخشیدن خوب می شود. در کسب پول و تجارت نیز موفق هستند. افرادی با افکار اقتصادی خوب هستند.

اعداد 6 و 7: فلز

افرادی قاطع، راسخ، ثابت قدم، امر دهنده و قدر شناس هستند. انسان هایی معنوی اند. افرادی متمرکز و به تنهایی مقاصد خود را دنبال می نمایند. کمی جاه طلب بوده و برنامه ریزهای خوبی می باشند. به توانایی های خود ایمان دارند که این گاها منجر به یکدندگی آن ها نیز می گردد. افرادی جدی و درونگرا هستند.

عدد 1: آب

افراد با عنصر آب به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند. با سیاست و حساس به رفتار و حالت دیگران می باشند. اشخاص مرموزی هستند. افراد با مشخصه آب، شنونده های قابلی برای درد و دل شما هستند. منعطف بوده و خود را به راحتی با هر محیطی وفق می دهند. با شعور و با بصیرت و نیز مذاکره کنندگان قابلی هستند. از خصوصیات مثبت این افراد،هنرمند، هنردوست، اجتماعی، با محبت و کمال گرا هستند. از خصوصیات منفی آن ها، بسیار حساس، گاهی ترسو و اهل ریسک نیستند. دم دمی مزاج و تخیلی بوده و پر از رمز و راز می باشند.

در پست بعد بهتون میگیم که چطور از این اعداد برای چیدن خانه استفاده کنید.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: