چیزهایی که مهمان رو معذب میکنه!

 

همه ی ما تا حدی به مرتب بودن اطرافمون اهمیت میدیم، خیلی از ما یه روز کامل یا بیشتر رو به این کار اختصاص میدیم، بعضیامون چند ساعتی رو بهش اختصاص میدیم. بعضیا با هدف کاهش استرس و بعضیا به عنوان سرگرمی بهش نگاه میکنن، بعضیا هم به عنوان وظیفه انجامش میدن.

 

راحتی میهمانان در منزل شما

مرتب بودن علاوه بر مزایای ذهنی فواید بیرونی هم داره، مثلاً اگه دنبال ورود همخونه یا همسرتون به منزل باشید یا اگه خونه رو برای فروش و اجاره گذاشتید، بدونید که مرتب بودن تاثیر مثبت و ویژه ای روی برداشت مهمان ها از شما داره! اقداماتی هست که باعث میشه مهمون احساس کنه توی خونه ی خودشه و موذب بودن رو کنار بذاره، پیشنهادات مهسان برای راحتی مهمان شمارو در ادامه بخونید:

 

کارهای کوچک

این که یه روز به نظافت اختصاص بدید با این که همه ی تمیزکاری ها رو عقب بندازید و برای اون روز نگه دارید خیلی متفاوت  هست. مرتب کردن روزانه رو هر شب و برای 10 دقیقه انجام بدید و کارهای زمان بر و بزرگ تر رو به روز خاص تمیزکاری موکول کنید، این رازیه که خونه ی شما رو همیشه زیبا و تمیز نگه میداره.

 

 

خونه رو زیبا استایل کنید

برای ذخیره سازی و چیدمان لازم نیست حتما باکس های پلاستیکی داشته باشید، وقتی سلیقه ی خودتون رو پیدا کردید، میتونید از بطری های شیشه ای، سبدهای کنفی و غیره استفاده کنید و خونه ی شما زیبا تر به نظر برسه، یا سینی ها، انواع شیشه ای، رزینی و اکلیلی توی بازار موجوده که میتونه زیبایی استایل شما و به نمای بذاره

 

 

هوشمندانه دسته بندی کنید

نه به مرتب کردن بر اساس مکان اشیا!

مرتب کردن رو بر اساس دسته بندی انجام بدید، این روشیه که به شما میگه واقعاً چه چیزهایی دارید و سرعت مرتب کردن شما رو افزایش میده.

 

 

کمک به مهمان

اگه یه نفر تازه وارد یخچال شما رو باز کنه گیج میشه یا راحت رب گوجه رو پیدا میکنه؟ این خیلی مهمه که بدون صدا کردن شما بتونه چیزی که میخاد رو پیدا کنه، پس از برچسب ها استفاده کنید و اطلاعات محصول و مدت ماندگاری رو روی اونها بنویسید.

 

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: