کمدی استادانه برای مرتب کردن خانه

 

از هر کسی که فکر میکنید توی این کار استاده بپرسید،  میگه چیزی به اسم کمد اصلی یا مستر وجود نداره، چون یه دونه کمد تنها نمیتونه نیاز های ما رو برای جمع و جور کردن لباس ها و وسایل برآورده کنه و اغلب کمدها یه تیرک آویز و یه طبقه دارن که برای چیدمان و سازماندهی خیلی ضعیفه.

اگه با این پست همراه شید دیگه نمیدونید تا قبل از این چطور داشتید همه چیز رو توی یه کمد جا میدادید.

 

قدم اول

باید از هر سانت فضا استفاده بشه پس بیاید کمد رو در ادامه ی اتاق خواب در نظر بگیریم و با نصب آینه کنار این کمد، فضای استایل کردن خودمون هم محیا کنیم. با این کار دیگه چیزی شبیه کمد نداریم بلکه شبیه به اتاق اضافی میشه. همه وسایل شما همین جاست و همینجا میتونید آرایش کنید و حاضر بشید، وقتی جلوی مکد قرار میگیرید بیشتر شبیه یه قسمت از مبلمانه تا دسته ی لباس ها.

 

 

 قدم دوم

داشته هاتونو ارزیابی کنید

به خرید اعتیاد دارید؟ نمیتونید کفش نخرید؟ اینجا قرار نیست که بهتون یاد بدیم خریدتونو کنترل کنید، اینجا میگیم چه نوع کمدی میتونه همه ی خریدارو تو خودش جا بده. شما کمدی لازم دارید که همه چیز رو بشه توش چیدمان کرد، از کفش تا اکسسوری.

 

 

مثلا فضای بالای میله ی رگال برای کفش چطوره؟ همیشه خالی و بدون استفاده ست، پس یه طبقه اونجا بزنید.

 

قدم سوم

کمد رو دوره ای ویرایش کنید

این از مهم ترین کارهاست، با لباسی که یه ساله نپوشیدین خداحافظی کنید، به همین سادگی، با همخونه یا دوستتون یه نوشیدنی دونفره بگیرید و شروع کنید به بیرون ریختن کمد و با اونایی که دیگه نمیپوشید وداع کنید. اینجوری تنها نیستید و خیلی هم خوش خواهد گذشت.

 

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: