کمد لینن ها

 

 

اغلب خونه ها یه کمد یا یه کابینت چند بخشی برای نگه داری پارچه ها، ملحفه ها، حوله و وسایل های بهداشتی دارن که به اسم کمد لینن شناخته میشن، در ورد سازماندهی بهتر این بخش از خونه چی میدونید؟

 

حوله های سرویس بهداشتی

وسایل مورد نیاز: جدا کننده ها، جعبه های درب دار

 

راه معمول

بسیاری از ما حوله ها را در یک نقطه به صورت دسته ای تا کرده ایم. دو یا سه تا میزنید ولی با لبه‌های رو به پشت روبرو میشید.

 

راه پیشنهادی

حوله های حمام برای دسترسی آسون  بهتره توی  قفسه میانی قرار بگیرن. حوله ها به صورت رول یا تا شده به صورت عمودی می ایستن تا فضای کمتری رو اشغال کنن، اینجا از جدا کننده های متحرک(به شکل صفحه هستن) استفاده کنید، این ابزار بهتون امکان میده یه حوله رو بردارید و حوله ی بغلی سر نخوره و بیوفته.

 

 

سبد بزرگ هم برای منسوجات نامتناسب یا حوله های ساحلی که برای استفاده روزمره نیستن، توصیه می کند.

 

 

ملحفه ها

یه ملحفه و دو رو بالشتی روی هم تاشده و کنار گذاشته میشه، باکس هایی هست که این ملحفه ها رو داخلش میذاریم.

 

راه پیشنهادی

منسوجات میتونن در قفسه های بالا قرار بگیرن، اگه خیلی اهل تا کردن دقیق نیستید میتونید اونها رو توی کیسه خودشون بذارید و کنار رختخواب قرار بدید، دسترسیش هم خوبه.

 

لوازم آرایش، لوازم نظافت و سایر وسایل متفرقه

راه معمول

معمولاً این جور چیزا رو بر اساس میزان استفاده چیدمان میکنن، در جعبه های پلاستیکی جداگانه یا کشویی در قفسه.

 

 

راه پیشنهادی

قفسه‌های بالا و پایین را برای دستمال توالت اضافی و لوازم تمیز کردن بگذارید. برای دسترسی سریع، اتوها، محصولات تمیزکننده، کیسه‌های سطل زباله و موارد مشابه را روی زمین در زیر آخرین قفسه در سبدهای مخفی نگه دارید که به راحتی می‌توانید آن‌ها را جابجا کنید.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: