7 قسمت مهم برچسب محصولات نظافتی (بخش دوم)

 

راستش بعضی از برندها اطلاعات درستی روی بسته بندیشون ندارن و این برای مشتریانی که حساس تر هستن، مشکل ایجاد میکنه. شرکت های دارای خط تولید سبز اغلب در مورد جزئیات دقیق توضیح میدن و این خیلی بهتره که بدونیم مثلاً فسفر و CFC و بقیه مواد مضر در محصول وجود نداره، موافقید؟

  1. برچسب ذخیره سازی و نگهداری

بسیاری از برچسب‌ها فقط در صورتی اطلاعات ذخیره‌سازی ارائه می‌دهند که محیط خاصی برای نگهداری محصول مضر یا خطرناک باشد. اغلب محصولات ممکن است محدوده دمایی را برای ذخیره سازی بیان کنند یا مشخص کنند که محصولات در کنار منبع گرما ذخیره نشوند. تقریباً روی تمام برچسب های محصولات تمیز کننده نوشته شده است که از دسترس کودکان دور نگه دارید.

چرا باید در این مورد بدانیم؟

انواع پاک کننده های پودری خشک باید در مناطق خشک نگهداری شوند. اگر در مناطق مرطوب نگهداری شوند، پودر به هم چسبیده و بی فایده می شود. محصولاتی که تحت فشار هستند هرگز نباید در نزدیکی منبع گرما نگهداری شوند تا از ترکیدن آنها جلوگیری شود. اگر می خواهید محصولات پاک کننده شما ماندگار شوند، آنها را به روش توصیه شده نگهداری کنید.

 

  1. برچسب نحوه ی دور ریختن

برخی به مصرف کننده می گویند که ظرف خالی را به درستی دور بریزید. برخی دیگر از مصرف کنندگان می خواهند که ظرف را قبل از انداختن آن در سطل زباله شستشو دهند. برخی از برچسب ها ممکن است اطلاعات بازیافت را ارائه دهند. دیگران ممکن است در مورد عدم استفاده مجدد از ظروف خالی هشدار دهند.

چرا باید در این مورد بدانیم؟

محصولات سعی می کنند با زمین مهربان تر باشند. اگر راه آسانی برای بازیافت ظروف وجود داشته باشد یا مطمئن شویم که در هنگام خروج از خانه به کسی آسیبی نمی رساند، انجام وظیفه خود در حفاظت از محیط زیست برای ما ساده می شود.

 

  1. برچسب اطلاعات تماس

اکثر برچسب های تمیز کننده به شما می گویند که چه کسی محصول را تولید و توزیع می کند. برچسب ها همچنین مکان شرکت و یک شماره تلفن برای خدمات مشتری را ارائه می دهند. بسیاری از برچسب های محصولات تمیز کننده ممکن است آدرس وب سایت شرکت را نیز ذکر کنند.

چرا باید در این مورد بدانیم؟

اگر در مورد مواد تشکیل دهنده، ضمانت‌ها یا هر چیز مرتبط با محصول تمیزکننده سؤال دارید، وب‌سایت ویا شماره تلفن بهترین گزینه برای دریافت پاسخ خواهد بود.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: