ذخیره سازی در جایی که فکر نمیکردید جا داشته باشه

 

وقتشه که با مشکل رو به رو بشیم، ذخیره وسایل در حمام و رختکن، سرویس بهداشتی کوچیکه ولی هنوز جا برای ذخیره سازی داره!

این فضا چالش های خودشو داره، هم کوچیکه هم گاهی مرطوب، با یه کم خلاقیت و ایده هایی که مهسان اینجا آورده، میتونید از فضای حمام بیشتر و بهتر استفاده کنید.

 

وسایل سنتی و اصیل همیشه جایگاه ویژه ای داشتن، حالا ما هم قراره از این وسایل برای سازماندهی و جادادن وسایل توی حمام استفاده کنیم، سبدهای حصیری و طبیعی!

این سبد ها علاوه بر زیبایی کلی، بافت و رنگ رو هم به فضای شما اضافه میکنن، به خصوص در حمام های امروزی و مدرن که همه چیز سفید رنگه، با این کار فرم و عملکرد رو در کنار هم استفاده میکنید. داخل این سبد ها برای حوله و لیف ها یا هر وسیله ای که مد نظرتونه میتونه مناسب باشه.

 

 

همه ی ما عادت کردیم که سبدها رو روی زمین قرار بدیم و از این ایده غافل شدیم که سبد رو میشه روی دیوار آویزان کرد، این کار فضای بیشتری به شما میده!

سعی کنید سبدهای کوچکتر رو برای این منظور انتخاب کنید، جای سشوار، برس یا هر وسیله ی مورد نظر شما میتونه آویز بشه.

 

 

تا حالا حمامی داشتید که یه فضای کنجی زائد داشته یا دو تا دیوار که کجی دارن و فضا رو غیر قابل استفاده کردن؟ همچین فضایی هیچ دردی از شما دوا نمیکنه، در واقع یه فضای از دست رفته هست، این جور مواقع بهترین کار اینه که از همون فضا برای جا دادن یه کمد سفارشی استفاده کنید و وسایل رو به نحوی در همون فضا جا بدید.

 

اگه حمام شما شبیه یه راهرو هست و فضای باریکی دارید، یه ایده ی خوب دیگه نیمکت ها هستن، به خوبی برای جا دادن وسایل کمکتون میکنن.

 

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: