دربــــــاره مهسان

شرکت کلرد آمل، تولید کننده محصولات بهداشتی و نظافتی مهسان، با بیش از 25 سال سابقه تولید و عرضه کالاهای مدرن نظافتی، یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات در کشور بوده و دارای کاملترین مجموعه اقلام نظافتی در خاورمیانه می باشد.

این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز، مفتخر به تولید کالا با بهترین کیفیت و نتیجتاً کسب عنوان کارآفرین برتر کشور در دومین جشنواره شیخ بهایی گردیده است.

مجموعه کارخانجات تولیدی این شرکت، در فضایی معادل 7000 متر مربع واقع در بیست و پنج کیلومتری شرق تهران و در مجاورت پارک فن آوری پردیس احداث گردیده است. این مجموعه متشکل از کارخانجات قالبسازی، تعمیر و نگهداری، تزریق پلاستیک، برس سازی، فلز کاری، سالنهای برش و خیاطی، خطوط ساخت لوله، سالنهای مونتاژ و بسته بندی و چندین سالن فرعی دیگر بوده که موجب گردیده تولیدات مهسان از ابتدا تا انتها به صورت مستقل در کارخانجات شرکت کلرد آمل تولید گردند.
تیمی از رویاپردازان و سازندگان

تیم ایده پردازان، طراحان و مهندسین مهسان مستقر در قلب تهران، سالهاست درپی طراحی، ساخت و عرضه محصولاتی کارآمد، زیبا و در عین حال ساده در زمینه نظافت بوده و هدفشان ایجاد فضایی دلنشین، پاک و آرامش بخش در منزل، فضای پیرامونی و محل کار میباشد.فرهنگ کاری شرکت مهسان

شعار ما "نظافت آسان با محصولات مهسان است" این صرفا یک شعار تبلیغاتی نیست، بلکه یک دستورالعمل یک خطی و معنایی در سازمان ماست. بدین معنی که همه در مجموعه مهسان میبایست به گونه‌ای عمل کنند تا در نهایت شعار ما قابل تحقق و لمس کردن گردد. در قسمت تولید استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش فنی با بهترین برنامه‌ریزیها موجب تولید محصولی با کیفیت می‌گردد، در قسمت‌های پشتیبانی فروش، اداری و مالی خدمات رسانی و پاسخگویی به موقع به فروشندگان و عرضه‌کنندگان و حتی مصرف کنندگان محصولات مهسان باعث ایجاد امنیت و آرامش در فروشندگان محصولات ما در سراسر کشور بوده و طبعا این احساس از طریق این زنجیره عرضه به مصرف کننده نهایی منتقل خواهد شد. تا در نهایت کار به ظاهر سخت نظافت را به اتفاقی آسان و خوشایند بدل نماید.

مهسانیان صرفا یک خانواده کاری با دویست و اندی نفر پرسنل مستقیم نبوده بلکه یک مجموعه بزرگ و همدل متشکل از کلیه اعضای خانواده این عزیزان میباشد. در کلیه بخشهای مجموعه مهسان یک فضای دوستانه و امن و در عین حال سرشار از رقابت سالم وجود دارد. مدیران ما در بخشهای مختلف همکاران قدیمی و شایسته ما هستند که در طول سالهای متمادی در فضای کاری و آموزشی مجموعه رشد کرده و هم اکنون به سرپرستی و تربیت نیروهای جدیدتر مشغول میباشند. با برنامه های بلند مدت و حرکات رو به رشدی که مجموعه مهسان سر لوحه اقدامات خود قرار داده این اشتیاق و امید برای پیشرفت و ارتقاء موقعیت شغلی، در سراسر مجموعه جاری و ساریست. به طوری که مدیران مهسان از هم اکنون علاوه بر تقویت ساختار پرسنلی در اندیشه جذب و تربیت نیروهای مستعد برای آینده نیز میباشند.