شستشو و مراقبت از رنگ لاتکس (پلاستیک)

 

تو بیشتر خونه ها، دیوارها بیشترین سطح رو تشکیل میدن. اگرچه دیوارها عمودی هستن، اما همچنان با گرد و غبار، چربی، دود، فضولات حشرات و تار عنکبوت پوشیده میشن.

 

دیوارهای رنگ شده باید حداقل ماهانه گردگیری شوند و تارهای عنکبوت برداشته شوند. لکه ها و کثیفی های اطراف دستگیره های در و کلید چراغ ها باید هر هفته تمیز شوند.

 

گرد و غبار را حذف کنید

با گردگیر میکروفایبر مهسان برای حذف گرد و غبار و تار عنکبوت استفاده کنید. هنگام رسیدن به نقاط مرتفع، طول دسته گردگیر قابل افزایش است.

 

محلول پاک کننده بسازید

در یک سطل مستطیل مهسان، یک قاشق چایخوری پاک کننده همه منظوره را به ازای هر لیتر آب گرم اضافه کنید. سطل دوم را با آب تمیز پر کنید.

 

دیوارها را پاک کنید

یک اسفنج یا دستمال میکروفایبر را در محلول تمیز کننده آغشته کنید و فشار دهید تا آب چکه نکند. از بالای دیوار به سمت پایین دیوار حرکت کنید. اسفنج را مرتباً بشویید.

 

دیوارها را بشویید

اسفنج یا دستمال دوم را در آب تمیز آغشته کنید و بچرخانید تا تقریباً خشک شود. هنگام حرکت به سمت پایین دیوار، باقی مانده صابون را بشویید.

اگر لکه ها و لکه ها به راحتی از بین نمی روند، اسفنج مرطوب شده خود را در مقداری جوش شیرین آغشته کنید و به آرامی محل را مالش دهید. عمل سایشی ملایم جوش شیرین باید مشکل را برطرف کند.

مقداری الکل مالیدن روی اسفنج برای پاک کردن خاک از نواحی رنگ شده اطراف دستگیره درها و اصلاح کار به خوبی عمل می کند.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: