نمایش خلاقانه برای ظروف آشپزخانه

 

 

وقتی ظروف رنگی رنگی یا شیشه ای دارید، نمایش و نحوه ی چیدمانش میتونه سرگرم کننده و بازیگون هم باشه، اما با اون ماهیتابه ای که دوست نداری یا اون کاردی که سرسری از جایی خریدیم و حتی استفاده هم نکردیم چیکار کنیم؟ به خصوص وقتی متراژ خونه مون کوچیک باشه، جا دادن همه چیز خیلی سخت میشه، کابینت ها کمه و وسایل زیاد! اینجا مهسان کلی ایده های نوآورانه داره تا از ماکروویو تا رنده ی پنیر رو توی آشپزخونه کوچیک هم جا بدید.

 

قلاب های لیوان بر خلاف اسمشون میتونن هر چیزی رو نگه دارن و فقط مختص لیوان ها نیستن. ماهیتابه یا قابلمه های کوچک و دیگر وسایل.

 

 

بورد ها یا پگ بورد ها هم گزینه هی خوبیه تا به کمک گیره ی لیوان بیاد و کلی چیز در اون قرار بگیره، امتحان کنید، کابینت ها خالی تر میشن و آشپزخونه هم زیبا تر میشه

 

 

دیوار آشپزخونه گزینه ی خوبی برای تبدیل شدن به یه گالری هنری هست، ظروف و قابلمه ها هم آثار این گالری هستن، به خصوص ظروفی با شکل و رنگ قدیمی! این عالی ترین راه برای استفاده از فضای مرده ی دیوارهاست.

 

 

اون چاقوهایی که روی دیوار میبینید و به نظرتون نصبش روی دیوار کمی بی احتیاط میاد، باید بدونید که یه نوار مغناطیس خیلی قوی داره که هرگز وسیله ای از روی اون پایین نمیوفته و در واقع ایمن هست، نظرتون چیه رنده ی استیل رو هم کنار چاقو ها آویزون کنیم، خوب میشه؟

 

 

اگه فضای آشپزخونه رو سازماندهی کردید میتونید از فضای راهرو هم استفاده کنید، گاهی اوقات فضای مناسب چیدمان، خارج از آشپزخونه هم پیدا میشه!

تاحالا این صفحه های فلزی رو دیده بودید؟ اینا هم از موارد زیبا و پرکاربرده که میشه کلی گیره و وسیله بهش متصل کرد.

 

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: